Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Çetin İsot 1996 yılında Şanlıurfa'da Ramazan ÇETİN tarafından şu anki adresinde kurulmuştur. Kurucumuz, hayatını mesleğine adamış Şanlıurfa'nın en bilinen şahsiyetlerindendir. Şu an oğulları aynı yolda firmayı prensiplerinden ödün vermeden geliştirmeye çalışmaktadır. Çetin İsot, Kurulduktan sonra kısa sürede bölgenin en önde gelen "İsot Ürünleri Satış mağazası" haline gelmiştir. Sattığı ürünler başta Şanlıurfa olmak üzere Ülkemizin her yerinde beğeniyle tüketilmektedir. Bundan hareketle web sitemizi kurduk. Web sitemizden ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir, istediğiniz üründen dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. 

    Web sitemizde birçok kategoride ürün satılmaktadır. Ürünler e-ticaret formatında 1 Kg fiyatı üzerinden satılmaktadır. Alacağınız ürün 1 Kg altı ya da özel gramaj ise iletişim telefonumuzdan bize ulaşmanız halinde istediğiniz ürünü size hazırlayabiliriz. Hazırladığımız ürünün ücretini havale yoluyla gönderebilir ya da size özel ürün açabiliriz.

    Çetin İsot ile Şanlıurfa'da üretilip dünyaca beğenilen lezzetlere ilk elden ulaşabilirsiniz.  Firmamız Şanlıurfa Lezzetlerini ayağınıza getirmektedir.  Doğal ürünlerle sofralarınızı tatlandırmanın yolu çetin İsot'tan geçmektedir.

    Çetin İsot olarak bugünlere gelmemizde maddi-manevi katkı sağlayan siz değerli müşterilerimize, sevenlerimize teşekkürü bir borç biliriz. Bundan böyle mağazamız ve web sitemiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.